Investice do výkonného vláknového laserového řezacího stroje

O společnosti TL-Systems a volbě jeřábové dráhy

Společnost TL-Systems je rozvíjející se firmou zabývající se výrobou stožárů veřejného osvětlení, ocelových konstrukcí a obchodní činností. V tomto roce jsme oslavili 26 rok působení na českém, slovenském, německém a rakouském trhu.

Pro zlepšení služeb našim zákazníkům jsme se rozhodli v tomto roce investovat do nového laserového řezacího stroje. Tato investice nám umožní zvýšit rychlost výroby stožárů a také zvýší kvalitu provedení instalačních a technologických otvorů. Nově můžeme nabídnout stožáry s vyšší třídou krytí. Z původní třídy krytí IP20 jsme navýšili krycí schopnost na třídu krytí IP43, což je třída krytí, kterou v současné době žádný jiný výrobce z celé Evropy u stožárů ve standardu nenabízí.

 

Laserový řezací stroj na plechy a trubky

Nově zakoupený laserový řezací stroj funguje na principu led diodové vláknové technologie. Tato technologie umožňuje velmi rychlé, přesné a ekonomické zpracování materiálů. Na stroji lze zpracovávat plechy malých, středních i velkých formátů do síly materiálu až 20mm. Na stroji je možné také zpracovávat uzavřené duté profily (trubky, jäkle) a jiné tvarové profily až do průměru 230mm.

 

Projekt byl spolufinancován Evropskou unií v rámci projektu CZ.01.3.10/0.0/0.0/20_370/0026173.