Investice do nového mostového jeřábu v Rokytnici nad Rokytnou

O společnosti TL-Systems a volbě jeřábové dráhy

Společnost TL-Systems je rozvíjející se firmou zabývající výrobou stožárů veřejného osvětlení, ocelových konstrukcí a obchodní činností. V tomto roce oslavíme 25 let působení na českém, slovenském, německém a rakouském trhu.

K našemu výročí není vhodnějšího daru, než rozšíření obchodní činnosti o prodej celého základního sortimentu hutního materiálu. Díky tomuto rozšíření naší činnosti se zlevní náklady na výrobu stávajících produktů a tím následně dochází ke zlepší naší pozice na trhu.

Pro toto rozšíření bylo nutné zainvestovat do nového mostového jeřábu, pro usnadnění manipulace s hutním materiálem. Pro tuto investici jsme se rozhodli v provoze nacházejícím se v Rokytnici nad Rokytnou, kde máme k dispozici více než 4000m² skladových ploch. 

Zvolili jsme jeřábový most včetně nosníků a dráhy od společnosti AZ – Jeřáby. Jsme obchodní a výrobní společností, a proto je pro nás důležitá otázka hospodaření s financemi. A to i v případě nových investic do manipulační techniky. Je pro nás důležitý poměr cena/výkon při dodržení zadaných parametrů. Toto vše dodávka mostového jeřábu od společnosti AZ – Jeřáby splnila.

O instalaci jeřábu

Celý proces výroby a instalace jeřábu jsme zvládli v rekordním čase 2 měsíců i při ztížených podmínkách, jako instalace při plném chodu výroby, vánočních a silvestrovských svátcích a také při nebezpečí ze strany Covidové pandemie. V tomto krátkém čase se stihly také všechna zaměření jeřábové dráhy, zátěžové testy, školení a revize.

Instalovaný jeřáb jezdí po nově postavené dráze ve výšce 5,5m. Má rozpětí 13 metrů a disponuje nosností 5t. Rychlost zdvihu je až 5m za minutu. Rychlost kladkostroje až 20m za minutu a rychlost celého mostu až 40m za minutu, rychlost je regulována plynule z dálkového ovládání jeřábu. Nosníky jsou vyrobeny z válcovaných profilů HEA a osazeny kolejnicí 40x30 mm. Záruční i pozáruční servis je zajištěn dodavatelskou firmou.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení