Svorkovnice SR se 3 pojistkami

1 300 Kč / ks 1 573 Kč včetně DPH
Předobjednávka

POPIS:
Univerzální jednoduchá svorkovnice do které lze usadit pojistky nebo jističe. Tělo svorkovnice, se svorníky M8 nebo M6, je vyrobeno ze Superplastu, který se vyznačuje vysokou pevností a výbornými izolačními vlastnostmi. Rozvodnice se standardně prodává s pojistkami na 6A nebo 10A. Jiná amperáž je možná na základě objednávky. Svorkovnice jsou vyráběné v impozantním městě Fulnek.


POUŽITÍ:
Tyto svorkovnice je možné díky jejich konstrukci použít na paticové i bezpaticové stožáry. Je vhodná pro kabely do průřezu 25 mm². Lze na ni usadit pojistky se závitem E27 a E14, odbočné svorkovnice a svorkovnice s pěti vidlicovými jističi.

Parametry
Výška H Šířka L Počet jističů  Počet pojistek
65 mm 72 mm 0 3xE14Mnohdy je také označována jako pojistky, elektroinstalace, rozvaděč, rozvodnice nebo spojka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika našich stožárových rozvodnic SR

Stožárová rozvodnice je určena pro ocelové bezpaticové a paticové stožáry. Umožňuje propojit silové obvody v trase stožárů do dimenze vodičů 4x35 mm2, dále napojení a jištění svítidla na stožáru. V bezpaticových stožárech se montuje na příčník.

Výhoda našich stožárových rozvodnic spočívá v jejich univerzálnosti (univerzální držák svorkovnice, snadné osazení pojistek, universální příložky z nerezi pro hliníkové a měděné kabely) a dále ve zvětšení povrchových cest mezi fázovými a nulovým vodičem prostřednictvím drážek na izolačním tělese svorkovnice, čímž je snížena možnost elektrického průrazu.

Standardní provedení hlavních svorek všech tří řad rozvodnic umožňuje připojení dvou vodičů průřezu max. 4x35 mm2, (příp. 5x25 mm2) . Pro připojení 3 nebo 4 hlavních kabelů (např. u stožárů na křižovatkách silnic, v rozsáhlejších plochách občanského vybavení – parky, hřbitovy, obchodní střediska apod.), jsou určeny rozvodnice v odbočném provedení (na hlavní svornici jsou přišroubovány odbočné svorky, t.j. prodloužené příložky a na ně vystrojen kompletní duplicitní svorkový spoj).

Jednotlivé svorky jsou uspořádány tak, že umožňují použití nástrčkového klíče, kterým se snadno dosáhne potřebného silového momentu při utahování a tak je zajištěn optimální přechodový odpor ve svorkovém spoji. Kontakt vodičů ve svorkovém spoji lze překontrolovat měřením impedanční smyčky. Doporučený utahovací moment pro vodiče do 25 mm2 je 4 N.m (viz protokol EZÚ č. 801 34-01/01)

Doplňkové parametry

Kategorie: Svorkovnice
Záruka: 5 let
Hmotnost: 1 kg